Webtheme Admin (10.0.1) - en to gl translation catalogue (32 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Version
gl: Versión

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Help
gl: Axuda

en: Layout
gl: Disposición

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Web Server
gl: Servidor Web

en: Database
gl: Base de datos

en: Header
gl: Encabezado

en: System
gl: Sistema

en: Close
gl: Pechar

en: Extend
gl: Estender

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Edit %title
gl: Editar %title

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: First sidebar
gl: Primeira barra lateral

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
gl: Aínda non foi creado ningún tipo de contido. Acceda a <a href="@create-content">páxina de creación de tipos de contido</a> para engadir novos tipos de contido.

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Administrative toolbar
gl: Barra de ferramentas administrativa

en: Last Cron Run
gl: Última Execución de Cron

en: Drupal Version
gl: Versión de Drupal

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración

en: General System Information
gl: Información Xeral do Sistema

en: Back to Administration
gl: Volver a Administración
