Webtheme Admin (10.0.1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Version
gu: આવૃતિ

en: Help
gu: મદદ

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Close
gu: બંધ

en: Skip to main content
gu: મુખ્ય વિષયવસ્તુ પર જાઓ
