Webtheme Admin (10.0.1) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Content
is: Innihald

en: Version
is: Útgáfa

en: Overview
is: Yfirlit

en: Help
is: Hjálp

en: Layout
is: Útlit

en: Page title
is: Titill síðu

en: Breadcrumb
is: Leiðsagnarslóð

en: Web Server
is: Vefþjónn

en: Database
is: Gagnagrunnur

en: Header
is: Haus

en: System
is: Kerfi

en: Close
is: Loka

en: Extend
is: Bæta við
