Webtheme Admin (10.0.1) - en to lt translation catalogue (33 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Version
lt: Versija

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Help
lt: Pagalba

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Web Server
lt: Žiniatinklio serveris

en: Database
lt: Duomenų bazė

en: Header
lt: Antraštė

en: System
lt: Sistema

en: Close
lt: Uždaryti

en: Extend
lt: Moduliai

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Memory limit
lt: Atminties limitas

en: Edit %title
lt: Redaguoti %title

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: First sidebar
lt: Pirmas šonas

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
lt: Jūs dar nesukūrėte jokio turinio tipo. Tai galite atlikti <a href="@create-content">turinio tipo kūrimo puslapyje</a>.

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Dismiss
lt: Atšaukti

en: Administrative toolbar
lt: Administracinė įrankinė

en: Last Cron Run
lt: Paskutinis Cron darbo paleidimas

en: Drupal Version
lt: Drupal versija

en: Pre-content
lt: Prieš-turinys

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: General System Information
lt: Pagrindinė sistemos informacija
