Webtheme Admin (10.0.1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Content
os: Мидис

en: Version
os: Верси

en: Overview
os: Афæлгæст

en: Help
os: Æмбарынгæнæн
