Webtheme Admin (10.0.1) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Overview
ug: قىسقىچە ئەھۋالى

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: System
ug: سېستىما

en: Close
ug: يېپىش

en: Page top
ug: بەت ئۈستى

en: Page bottom
ug: بەت ئاستى

en: Dismiss
ug: يوشۇرۇش
