Webtheme Admin (10.0.1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Content
ur: متن

en: Version
ur: ورژن

en: Overview
ur: جائزہ

en: Help
ur: مدد

en: PHP
ur: پی ایچ پی

en: Header
ur: ہیڈر

en: System
ur: نظام
