Webtheme Admin (11.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (32 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Version
et: Versioon

en: Overview
et: Ülevaade

en: Help
et: Abi

en: Layout
et: Paigutus

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Web Server
et: Veebiserver

en: Database
et: Andmebaas

en: Header
et: Päis

en: System
et: Süsteem

en: Close
et: Sulge

en: Extend
et: Laienda

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Memory limit
et: Mälulimiit

en: Edit %title
et: %title muutmine

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: First sidebar
et: Esimene külgriba

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Administrative toolbar
et: Administreerimise tööriistariba

en: Last Cron Run
et: Viimati käivitus cron

en: Drupal Version
et: Drupali versioon

en: Pre-content
et: Sisueelne

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud

en: General System Information
et: Üldine süsteemiinfo
