Webtheme Admin (11.0.0-alpha1) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Help
ht: Èd

en: Page title
ht: Tit paj

en: Skip to main content
ht: Ale nan kontni prensipal la

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn

en: Main page content
ht: Kontni paj prensipal la
