Webtheme Admin (11.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Content
mr: साहित्य

en: Version
mr: आवृत्ती

en: Help
mr: मदत

en: Layout
mr: मांडणी

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक

en: Web Server
mr: सेवाकेंद्र

en: PHP
mr: पी एच  पी

en: Close
mr: बंद

en: Extend
mr: विस्तार
