Webtheme Admin (11.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (24 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Overview
oc: Vista d'ensemble

en: Help
oc: Ajuda

en: Layout
oc: Afichatge

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Web Server
oc: Servidor Web

en: Database
oc: Basa de donadas

en: Header
oc: Entèsta

en: System
oc: Sistèma

en: Close
oc: Tampar

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Edit %title
oc: Editar %title

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: First sidebar
oc: Primièra barra laterala

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Status messages
oc: Messatges de statut

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
oc: No heu creat encara cap tipe de contengut. Anatz a la <a href="@create-content">pagina de creacion de tipe de contengut</a> per apondre-ne un novèl.

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia

en: Administrative toolbar
oc: Barra d'aisinas de l'administrator
