Webtrees (8.x-1.0-beta4) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Language
ta: மொழி

en: error
ta: வழு

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: User
ta: பயனாளர்

en: Comment
ta: குறிப்புரை

en: Database name
ta: தரவுத்தள பெயர்

en: notice
ta: அறிவிப்பு
