Webtrees (8.x-1.0-beta5) - en to no translation catalogue (23 entries)

en: Value
no: Verdi

en: Manager
no: Grunnlegger

en: Language
no: Språk

en: Enable
no: Aktiver

en: error
no: feil

en: Logging
no: Loggføring

en: Login
no: Logg inn

en: None
no: Ingen

en: Password
no: Passord

en: Settings
no: Innstillinger

en: Name
no: Navn

en: User
no: Bruker

en: Email
no: E-post

en: User ID
no: Bruker-ID

en: Host
no: Vert

en: Comment
no: Kommentar

en: Configuration
no: Konfigurasjon

en: Database name
no: Databasenavn

en: User name
no: Brukernavn

en: Timezone
no: Tidssone

en: Editor
no: Redaktør

en: Member
no: Medlem

en: notice
no: merknad
