Webtrees (8.x-1.0) - en to mr translation catalogue (16 entries)

en: Value
mr: किंमत

en: Manager
mr: व्यवस्थापक

en: Language
mr: भाषा

en: Enable
mr: समर्थ

en: error
mr: तृटी

en: None
mr: काहीच नाही

en: Test
mr: चाचणी

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: User
mr: सदस्य

en: Email
mr: ईमेल

en: Comment
mr: प्रतिक्रिया

en: Configuration
mr: संरूपण

en: Database name
mr: डेटाबेसचे नाव

en: notice
mr: सूचना
