Webtrees (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (19 entries)

en: Value
ne: मान

en: Language
ne: भाषा

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: error
ne: त्रुटि

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: URL
ne: यूआरएल

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Email
ne: ईमेल

en: Database
ne: डेटाबेस

en: Host
ne: होस्ट

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Database name
ne: डॉटाबेसको नाम

en: Timezone
ne: समय क्षेत्र

en: Administrator
ne: मुख्य प्रबन्धक

en: notice
ne: सूचना
