Webtrees (8.x-1.1) - en to ku translation catalogue (18 entries)

en: Value
ku: نرخ

en: Manager
ku: سەرپەرشتیار

en: Language
ku: زمان

en: Enable
ku: چالاککردن

en: error
ku: هه‌ڵه‌

en: None
ku: هیچ

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Email
ku: ئیمێل

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Database name
ku: ناوی بنکه‌دراوه‌

en: Port
ku: دەروازە

en: notice
ku: زانیاری
