Webtrees (8.x-1.1) - en to ml translation catalogue (17 entries)

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Manager
ml: മാനേജർ

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Enable
ml: പ്രാപ്തമാക്കുക

en: error
ml: പ്രശ്നം

en: None
ml: ഇല്ല

en: Test
ml: ടെസ്റ്റ്

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Comment
ml: അഭിപ്രായം

en: Database name
ml: ഡാറ്റാബേസിന്‍റെ പേര്

en: Timezone
ml: സമയമേഖല

en: notice
ml: അറിയിപ്പ്
