Webtrees (8.x-2.2) - en to ast translation catalogue (17 entries)

en: Value
ast: Valor

en: Language
ast: Llingua

en: Enable
ast: Activar

en: error
ast: fallu

en: None
ast: Nengún

en: Test
ast: Preba

en: Password
ast: Clave

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: User
ast: Usuariu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Host
ast: Sirvidor

en: Comment
ast: Comentariu

en: Configuration
ast: Configuración

en: Database name
ast: Nome de la base datos

en: Port
ast: Puertu
