Webtrees (8.x-2.2) - en to is translation catalogue (25 entries)

en: Value
is: Gildi

en: Manager
is: Stjórnandi

en: Language
is: Tungumál

en: Enable
is: Virkja

en: error
is: villa

en: Logging
is: Kerfisskráning

en: Login
is: Innskráning

en: None
is: Engin

en: Test
is: Prófa

en: Password
is: Lykilorð

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: URL
is: vefslóð

en: Theme
is: Þema

en: User
is: Notandi

en: Email
is: Netfang

en: User ID
is: Auðkenni notanda

en: Database
is: Gagnagrunnur

en: Host
is: Vél

en: Comment
is: Ummæli

en: Sort order
is: Röðun

en: Database name
is: Nafn gagnagrunns

en: Timezone
is: Tímabelti

en: Administrator
is: Kerfisstjóri

en: notice
is: tilkynning
