Webtrees (8.x-2.3) - en to bg translation catalogue (33 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Value
bg: Стойност

en: Real name
bg: Име

en: Language
bg: Език

en: Enable
bg: Активирай

en: error
bg: грешка

en: Reset
bg: Рестартирай

en: None
bg: Не

en: Test
bg: Тест

en: Password
bg: Парола

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Default
bg: По подразбиране

en: Format
bg: Формат

en: User
bg: Потребител

en: Email
bg: Е-поща

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: All
bg: Всички

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: Host
bg: Хост

en: Comment
bg: Коментар

en: Media
bg: Медия

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Note
bg: Бележка

en: Database name
bg: Име на базата данни

en: Port
bg: Порт

en: Source
bg: Източник

en: Apply
bg: Търси

en: notice
bg: известие

en: User email
bg: Потребителски имайл.
