Webtrees (8.x-2.3) - en to bo translation catalogue (46 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Login
bo: ནང་འཇུག

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: None
bo: མེད།

en: Test
bo: ཚོད་ལྟ

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: All
bo: ཡོངས

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Host
bo: རྩ་འཛུགས་གནས

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: File name
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: Sort order
bo: གོ་རིམ

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Database name
bo: གྲངས་མཛོད་ཀྱི་མིང

en: Port
bo: འཇུག་སྣེ

en: Source
bo: ཁུངས

en: User name
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་།

en: Timezone
bo: དུས་ཚོད་ཁུལ

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Editor
bo: རྩོམ་སྒྲིག་ལག་ཆ

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: notice
bo: དྲན་སྐུལ

en: User email
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་གློག་ཡིག

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ
