Webtrees (8.x-2.3) - en to el translation catalogue (48 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Value
el: Αξία

en: Real name
el: Πραγματικό όνομα

en: Language
el: Γλώσσα

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: error
el: σφάλμα

en: Login
el: Είσοδος

en: Reset
el: Επαναφορά

en: None
el: Κανένα

en: Test
el: Δοκιμή

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Image
el: Εικόνα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Format
el: Μορφή

en: Theme
el: Θέμα

en: User
el: Χρήστης

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: All
el: Όλες

en: Block
el: Μπλοκ

en: Page
el: Σελίδα

en: Host
el: Υπολογιστής βάσης

en: Comment
el: Σχόλιο

en: File name
el: Όνομα αρχείου

en: Sort order
el: Σειρά ταξινόμησης

en: Media
el: Μέσα

en: Desc
el: Φθί

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: First name
el: Όνομα

en: Last name
el: Επώνυμο

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Database name
el: Όνομα βάσης δεδομένων

en: Port
el: Θύρα

en: Source
el: Πηγή

en: User name
el: Όνομα χρήστη

en: Timezone
el: Ζώνη ώρας

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Editor
el: Επεξεργαστής

en: Administrator
el: Διαχειριστής

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: notice
el: ειδοποίηση

en: User email
el: Email χρήστη

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Link to
el: Σύνδεσμος σε

en: Asc
el: Αύξ
