Webtrees (8.x-2.3) - en to et translation catalogue (47 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Value
et: Väärtus

en: Real name
et: Pärisnimi

en: Language
et: Keel

en: Enable
et: Luba

en: error
et: veateade

en: Logging
et: Logimine

en: Login
et: Sisselogimine

en: Reset
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: Password
et: Parool

en: Image
et: Pilt

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Format
et: Vorming

en: Theme
et: Teema

en: User
et: Kasutaja

en: Email
et: E-kiri

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: All
et: Kõik

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: Database
et: Andmebaas

en: Comment
et: Kommentaar

en: File name
et: Faili nimi

en: Sort order
et: Sorteerimise suund

en: Media
et: Meedia

en: Desc
et: Kahanev

en: Configuration
et: Seadistus

en: First name
et: Eesnimi

en: Last name
et: Perekonnanimi

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Database name
et: Andmebaasi nimi

en: Source
et: Allikas

en: User name
et: Kasutajanimi

en: Timezone
et: Ajavöönd

en: Apply
et: Rakenda

en: Editor
et: Redaktor

en: Administrator
et: Haldur

en: Offset
et: Nihe

en: notice
et: märkus

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Asc
et: Kasvav
