Webtrees (8.x-2.3) - en to fil translation catalogue (18 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Value
fil: Halaga

en: Real name
fil: Totoong pangalan

en: Language
fil: Wika

en: error
fil: mali

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Password
fil: Hudyat

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: Default
fil: Pamantayan

en: All
fil: Lahat

en: Block
fil: Tipak

en: Page
fil: Pahina

en: Comment
fil: Puna

en: File name
fil: Pangalan ng talaksan

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos

en: Database name
fil: Pangalan ng database

en: notice
fil: paunawa
