Webtrees (8.x-2.3) - en to he translation catalogue (55 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Value
he: ערך

en: Real name
he: שם אמיתי

en: Manager
he: מנהל

en: Language
he: שפה

en: Enable
he: הפעלה

en: error
he: שגיאות

en: Logging
he: רישום ביומן

en: Login
he: כניסה

en: Reset
he: איתחול

en: None
he: ללא

en: Test
he: בדיקה

en: Password
he: סיסמה

en: Link
he: קישור

en: Image
he: תמונה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Format
he: פורמט

en: URL
he: כתובת URL

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: User
he: משתמש

en: Email
he: דוא"ל

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: All
he: הכל

en: Block
he: בלוק

en: Page
he: דף

en: Database
he: בסיס נתונים

en: Host
he: שם שרת

en: Comment
he: תגובה

en: File name
he: שם קובץ

en: Sort order
he: סדר מיון

en: Media
he: מדיה

en: Desc
he: יורד

en: Configuration
he: הגדרות

en: Note
he: הערות

en: First name
he: שם פרטי

en: Last name
he: שם משפחה

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Database name
he: שם מסד הנתונים

en: Port
he: פורט

en: Source
he: מקור

en: User name
he: שם משתמש

en: Timezone
he: איזור זמן

en: Apply
he: החל

en: Editor
he: עורך

en: Administrator
he: מנהל

en: Offset
he: היסט

en: Member
he: חבר

en: notice
he: הודעה

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Asc
he: סדר עולה
