Webtrees (8.x-2.3) - en to mn translation catalogue (27 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Value
mn: Утга

en: Real name
mn: Жинхэнэ нэр

en: Language
mn: Хэл

en: error
mn: алдаа

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: None
mn: Байхгүй

en: Password
mn: Нууц үг

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Default
mn: Анхны утга

en: Format
mn: Бүтэц

en: Theme
mn: Загвар

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Email
mn: Имэйл

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: All
mn: Бүгд

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Database name
mn: Өгөгдлийн сангийн нэр

en: notice
mn: мэдэгдэл
