Webtrees (8.x-2.3) - en to my translation catalogue (26 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Real name
my: နာမည်အရင်း

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: error
my: မှားယွင်းချက်

en: Login
my: ဝင်ရောက်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Format
my: ပုံစံ

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Database name
my: အချက်အလက်သိုလှောင်မှုစနစ် (ဒေတာဘေ့စ်) အမည်

en: Source
my: ရင်းမြစ်

en: notice
my: အကြောင်းကြားစာ

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Husband
my: ခင်ပွန်း

en: Wife
my: ဇနီး
