Webtrees (8.x-2.3) - en to nn translation catalogue (23 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Manager
nn: Grunnleggjar

en: Language
nn: Språk

en: error
nn: feil

en: Reset
nn: Sett til standard

en: None
nn: Ingen

en: Password
nn: Passord

en: Link
nn: Lenke

en: Image
nn: Bilete

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Default
nn: Standard

en: User
nn: Brukar

en: All
nn: Alle

en: Block
nn: Blokk

en: Page
nn: Nettside

en: Comment
nn: Kommentar

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Database name
nn: Databasenamn

en: Apply
nn: Bruk

en: notice
nn: varsel

en: - All -
nn: - Alle -
