Webtrees (8.x-2.3) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Language
os: Æвзаг

en: Enable
os: Сиу кæн

en: error
os: рæдыд

en: Reset
os: Раздæрау

en: None
os: Нæйы

en: Test
os: Тест

en: Image
os: Сурæт

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Default
os: Æнæивд

en: Format
os: Формат
