Webtrees (8.x-2.3) - en to ro translation catalogue (45 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Value
ro: Valoare

en: Real name
ro: Nume real

en: Language
ro: Limba

en: Enable
ro: Activare

en: error
ro: eroare

en: Logging
ro: Logare

en: Reset
ro: Resetează

en: None
ro: Nimic

en: Password
ro: Parolă

en: Link
ro: Legătură

en: Image
ro: Imagine

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Default
ro: Implicit

en: Theme
ro: Temă

en: User
ro: Utilizator

en: Email
ro: email

en: User ID
ro: ID utilizator

en: All
ro: Toate

en: Block
ro: Bloc

en: Page
ro: Pagina

en: Database
ro: Bază de date

en: Host
ro: Gazdă

en: Comment
ro: Comentariu

en: File name
ro: Numele fișierului

en: Sort order
ro: Ordine de sortare

en: Desc
ro: Descendent

en: Configuration
ro: Configurație

en: First name
ro: Prenume

en: Last name
ro: Nume

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Database name
ro: Nume bază de date

en: Source
ro: Sursă

en: Link type
ro: Tip de legătură

en: User name
ro: Nume utilizator

en: Timezone
ro: Fus orar

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: notice
ro: notă

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Asc
ro: Ascendent
