Webtrees (8.x-2.3) - en to se translation catalogue (13 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Real name
se: Albma namma

en: Language
se: Giella

en: Login
se: Logge sisa

en: Password
se: Beassansátni

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: Format
se: Formáhtta

en: User
se: Geavaheaddji

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre

en: Database name
se: Diehtovuođđu namma
