Webtrees (8.x-2.3) - en to sk translation catalogue (50 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Value
sk: Hodnota

en: Real name
sk: Skutočné meno

en: Manager
sk: Správca

en: Language
sk: Jazyk

en: Enable
sk: Povoliť

en: error
sk: chyba

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: None
sk: Žiadne

en: Password
sk: Heslo

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Default
sk: Predvolené

en: Format
sk: Formát

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: User
sk: Používateľ

en: Email
sk: E-mail

en: User ID
sk: ID používateľa

en: All
sk: Všetky

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Database
sk: Databáza

en: Host
sk: Hostiteľ

en: Comment
sk: Komentár

en: File name
sk: Názov súboru

en: Sort order
sk: Zoradenie

en: Media
sk: Médiá

en: Desc
sk: Zostupne

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Note
sk: Poznámka

en: First name
sk: Meno

en: Last name
sk: Priezvisko

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Database name
sk: Meno databázy

en: Source
sk: Zdroj

en: User name
sk: Meno používateľa

en: Timezone
sk: Časové pásmo

en: Apply
sk: Použiť

en: Administrator
sk: Administrátor

en: Offset
sk: Ofset

en: Member
sk: Člen

en: notice
sk: poznámka

en: Moderator
sk: Moderátor

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Asc
sk: Vzostupne
