Webtrees (8.x-2.3) - en to sq translation catalogue (20 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Value
sq: Vlera

en: Language
sq: Gjuha

en: Enable
sq: Aktivizo

en: error
sq: gabim

en: Reset
sq: Rifillo

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Link
sq: Lidhje

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: URL
sq: Adresa URL

en: User
sq: Përdoruesi

en: All
sq: Të gjitha

en: Block
sq: Bllokuar

en: Page
sq: Faqe

en: Comment
sq: Komenti

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Database name
sq: Emri i bazës së të dhënave

en: notice
sq: njoftim
