Webtrees (8.x-2.3) - en to sr translation catalogue (22 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Value
sr: Вредност

en: Language
sr: Језик

en: Enable
sr: Укључи

en: error
sr: грешка

en: Login
sr: Пријављивање

en: Password
sr: Лозинка

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Default
sr: Подразумевано

en: Theme
sr: Тема

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: User ID
sr: ID корисника

en: Block
sr: Блок

en: Comment
sr: Коментар

en: Sort order
sr: Редослед сортирања

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Database name
sr: Назив базе података

en: Administrator
sr: Администратор

en: notice
sr: обавештење
