Webtrees (8.x-2.4) - en to cs translation catalogue (34 entries)

en: Value
cs: Hodnota

en: Real name
cs: Skutečné jméno

en: Language
cs: Jazyk

en: Enable
cs: Zapnout

en: error
cs: chyba

en: Logging
cs: Zápis do logu

en: Login
cs: Přihlásit se

en: None
cs: Žádné

en: Password
cs: Heslo

en: Link
cs: Odkaz

en: Image
cs: Obrázek

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: User
cs: Uživatel

en: Email
cs: E-mail

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Database
cs: databáze

en: Host
cs: Hostitel

en: Comment
cs: Komentář

en: File name
cs: Název souboru

en: Sort order
cs: Pořadí

en: Configuration
cs: Nastavení

en: First name
cs: Jméno

en: Last name
cs: Příjmení

en: Database name
cs: Název databáze

en: Link type
cs: Typ odkazu

en: User name
cs: Uživatelské jméno

en: Timezone
cs: Časové pásmo

en: Administrator
cs: Administrátor

en: Raw
cs: Nezpracováno

en: notice
cs: poznámka

en: User email
cs: E-mail uživatele

en: Moderator
cs: Moderátor
