Webtrees (8.x-2.4) - en to ka translation catalogue (27 entries)

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Real name
ka: ნამდვილი სახელი

en: Manager
ka: მენეჯერი

en: Language
ka: ენა

en: Enable
ka: ჩართვა

en: error
ka: შეცდომა

en: None
ka: არცერთი

en: Test
ka: ტესტი

en: Password
ka: პაროლი

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Database
ka: მონაცემტა ბაზა

en: Host
ka: ჰოსტი

en: Comment
ka: კომენტარი

en: File name
ka: ფაილის სახელი

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Database name
ka: მონაცემთა ბაზის სახელი

en: Port
ka: პორტი

en: User name
ka: მომხმარებლის სახელი

en: Timezone
ka: სასაათო სარტყელი

en: Editor
ka: რედაქტორი

en: notice
ka: შენიშვნა
