Webtrees (8.x-2.5) - en to be translation catalogue (30 entries)

en: Value
be: Значэнне

en: Real name
be: Сапраўднае імя

en: Manager
be: Кіраўнік

en: Language
be: Мова

en: Enable
be: Уключыць

en: error
be: памылка

en: Logging
be: Уваходжу

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Test
be: Тэст

en: Password
be: Пароль

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: URL
be: Спасылка

en: Theme
be: Тэма

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: Email
be: Адрас E-mail

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Database
be: База дадзеных

en: Host
be: Хост

en: Comment
be: Каментар

en: File name
be: Імя файла

en: Configuration
be: Налады

en: Database name
be: Назва базы дадзеных

en: Port
be: Порт

en: Timezone
be: Гадзінны пояс

en: Administrator
be: Адміністратар

en: notice
be: паведамленне
