Webtrees (8.x-2.5) - en to ru translation catalogue (40 entries)

en: Value
ru: Значение

en: Real name
ru: Реальное имя

en: Manager
ru: Менеджер

en: Language
ru: Язык

en: Enable
ru: Включить

en: error
ru: ошибка

en: Logging
ru: Журналирование

en: Login
ru: Логин

en: None
ru: Нет

en: Test
ru: Тест

en: Password
ru: Пароль

en: Link
ru: Ссылка

en: Image
ru: Изображение

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Theme
ru: Тема

en: User
ru: Пользователь

en: User ID
ru: ID Пользователя

en: Database
ru: База данных

en: Host
ru: Хост

en: Comment
ru: Комментарий

en: File name
ru: Имя файла

en: Sort order
ru: Порядок сортировки

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: First name
ru: Имя

en: Last name
ru: Фамилия

en: Database name
ru: Название базы данных

en: Port
ru: Порт

en: Link type
ru: Тип ссылки

en: User name
ru: Имя пользователя

en: Timezone
ru: Часовой пояс

en: Editor
ru: Редактор

en: Administrator
ru: Администратор

en: Raw
ru: Без обработки

en: Member
ru: Участник

en: notice
ru: замечание

en: Configuration settings
ru: Настройки конфигурации

en: User email
ru: Email пользователя

en: Moderator
ru: Модератор

en: Verified
ru: Проверено
