Webtrees (8.x-2.6) - en to lt translation catalogue (49 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Value
lt: Reikšmė

en: Real name
lt: Tikras vardas

en: Manager
lt: Valdytojas

en: Language
lt: Kalba

en: Enable
lt: Įjungti

en: error
lt: klaida

en: Logging
lt: Užrašoma

en: Login
lt: Prisijungti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: Test
lt: Testas

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Default
lt: Numatytasis

en: Format
lt: Formatas

en: Theme
lt: Tema

en: User
lt: Narys

en: Email
lt: El. paštas

en: User ID
lt: Nario ID

en: All
lt: Visi

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Database
lt: Duomenų bazė

en: Host
lt: Serveris

en: Comment
lt: Komentaras

en: File name
lt: Failo pavadinimas

en: Sort order
lt: Rikiavimo tvarka

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Database name
lt: Duomenų bazės pavadinimas

en: Port
lt: Šliuzas

en: Source
lt: Šaltinis

en: User name
lt: Nario vardas

en: Timezone
lt: Laiko juosta

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Administrator
lt: Administratorius

en: Raw
lt: Paprastas

en: notice
lt: pastebėjimas

en: Configuration settings
lt: Konfigūracijos nustatymai

en: User email
lt: Nario el.paštas

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »
