Webtrees (8.x-2.5) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: Language
ga: Teanga

en: Login
ga: Logáil isteach

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Password
ga: Pasfhocal

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: First name
ga: Ainm

en: Last name
ga: Sloinne
