Webtrees (8.x-2.5) - en to gl translation catalogue (33 entries)

en: Value
gl: Valor

en: Real name
gl: Nome real

en: Manager
gl: Xestor

en: Language
gl: Idioma

en: Enable
gl: Activar

en: error
gl: erro

en: Logging
gl: Rexistro

en: None
gl: Ningún

en: Test
gl: Proba

en: Password
gl: Contrasinal

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Theme
gl: Tema

en: User
gl: Usuario/a

en: Email
gl: Correo electrónico

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Database
gl: Base de datos

en: Host
gl: Anfitrión

en: Comment
gl: Comentario

en: File name
gl: Nome do ficheiro

en: Sort order
gl: Orde predeterminada

en: Configuration
gl: Configuración

en: First name
gl: Nome

en: Last name
gl: Apelidos

en: Database name
gl: Nome da base de datos

en: Port
gl: Porto

en: User name
gl: Nome de usuario

en: Timezone
gl: Fuso horario

en: Administrator
gl: Administrador

en: notice
gl: aviso

en: User email
gl: Correo-e do usuario
