Webtrees (8.x-2.5) - en to km translation catalogue (22 entries)

en: Value
km: តម្លៃ

en: Language
km: ភាសា

en: Enable
km: បើក

en: error
km: កំហុស

en: None
km: គ្មាន

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Host
km: ម៉ាស៊ីន

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: File name
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Database name
km: ឈ្មោះ​មូលដ្ឋាន​ទិន្នន័យ

en: Port
km: ច្រក

en: Timezone
km: តំបន់​ពេលវេលា

en: notice
km: កំណត់សម្គាល់
