Webtrees (8.x-2.5) - en to pl translation catalogue (33 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Real name
pl: Prawdziwa nazwa

en: Manager
pl: Zarządzający

en: Language
pl: Język

en: Enable
pl: Włącz

en: error
pl: błąd

en: Logging
pl: Logowanie

en: Login
pl: Zaloguj

en: None
pl: Brak

en: Password
pl: Hasło

en: Link
pl: Odnośnik

en: Image
pl: Obraz

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Theme
pl: Skórka

en: User
pl: Użytkownik

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Database
pl: Baza danych

en: Comment
pl: Komentarz

en: File name
pl: Nazwa pliku

en: Sort order
pl: Kolejność sortowania

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Note
pl: Notatka

en: First name
pl: Imię

en: Last name
pl: Nazwisko

en: Database name
pl: Nazwa bazy danych

en: Link type
pl: Typ odnośnika

en: User name
pl: Nazwa użytkownika

en: Timezone
pl: Strefa czasowa

en: Editor
pl: Edytor

en: notice
pl: wiadomość

en: User email
pl: Email użytkownika

en: Verified
pl: Zweryfikowany
