Wechat (Drupal微信模块) (8.x-1.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: title
ne: शिर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Description
ne: विवरण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Parent
ne: मूल

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: type
ne: प्रकार

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन
