Wechat (Drupal微信模块) (8.x-1.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Weight
sq: Pesha

en: Parent
sq: Prindi

en: Save
sq: Ruaj

en: URL
sq: Adresa URL

en: type
sq: lloji

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Add menu item
sq: Shto element menuje
