Wechat (Drupal微信模块) (8.x-1.0-alpha4) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: title
cs: nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Description
cs: Popis

en: Edit
cs: Upravit

en: - None -
cs: - Nic -

en: Weight
cs: Váha

en: Parent
cs: Nadřazený

en: Description field
cs: Pole s popisem

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Add
cs: Přidat

en: key
cs: klíč

en: type
cs: typ

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Url field
cs: Pole url

en: Filter identifier
cs: Identifikátor filtru
