Wechat (Drupal微信模块) (8.x-1.0-alpha4) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Weight
ka: წონა

en: Parent
ka: მშობელი

en: Label
ka: სათაური

en: Add
ka: დამატება

en: type
ka: ტიპი

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია
