Wechat (Drupal微信模块) (8.x-1.0-alpha4) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Weight
my: အစဉ်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Data
my: သတင်းအချက်အလက်
