Wechat (Drupal微信模块) (8.x-1.0-alpha4) - en to uk translation catalogue (26 entries)

en: title
uk: назва

en: Delete
uk: Видалити

en: Description
uk: Опис

en: Edit
uk: Редагувати

en: - None -
uk: - Немає -

en: Weight
uk: Вага

en: Parent
uk: Батько

en: Description field
uk: Поле опису

en: Label
uk: Мітка

en: Save
uk: Зберегти

en: Add
uk: Додати

en: URL
uk: URL-адреса

en: key
uk: ключ

en: type
uk: тип

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Token
uk: Замінник

en: Add menu item
uk: Додати пункт меню

en: Data
uk: Дані

en: Title field
uk: Поле заголовку

en: Create time
uk: Час створення

en: Filter identifier
uk: Ідентифікатор фільтра

en: Menu Type
uk: Тип меню

en: Request message
uk: Повідомлення запиту

en: Response message
uk: Повідомлення з відповіддю

en: Account APPID
uk: Обліковий запис APPID

en: Account AppSecret
uk: Обліковий запис AppSecret
