Wechat (Drupal微信模块) (8.x-1.0-alpha5) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: title
kk: аты

en: Delete
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Edit
kk: Өңдеу

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Parent
kk: Ата-ана

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: type
kk: түр
